تسلیت هم استانی...

 

واقعا نمیدونم چی باید بگم.سه روز عزای عمومی اعلام شده برای  زلزله دراستانمون.امروز چندین پس لرزه اتفاق افتاد در شهرستان دشتی. کانون زلزله شش و یک دهم ریشتری کاکی در استان بوشهر سه بخش ُشنبه،تسوج و باغان بوده است.خیلی کشته داشته وهنوز آماردقیقا ندادن .تاجایی که اطلاع دارم50کشته وبیش از600نفرزخمی شدن.

 

 

چهار استان فارس، کهگیلویه و بویر احمد ، خوزستان و چهارمحال بختیاری که در مجاورت بوشهر بوده‌اند نیروهای امدادی خود را به سمت مناطق زلزله‌زده اعزام کرده‌اند. در پی وقوع زلزله امروز در بوشهر، ساکنان دبی، ابوظبی، منطقه «الشرقیة» عربستان و بحرین نیز اعلام کردند که این زلزله را احساس کرده‌اند.

شهرخودم هم پس لرزه داشت ولی نه به اون شدت.حالم خراب شد باشنیدن این خبر.اشکا م اجازه نوشتن نمیدن بهم.دعاکنین برای مردم استانم.برای خانواده های داغ دیده ازخدامیخوام بهشون صبربده.

 

باز هم دل من با لرزش زمین لرزید،باز رفتند آنانی که شاید هنوز وقت رفتنشان نبود...خدای من این چه عدالتی است؟؟؟آنان که برا ی زنده ماندن به لقمه نانی،به سقفی ،به چراغی،راضی اندمی بری؟؟؟مرا که ناشکرم ناراضیم،معترضم گله دارم،نگه می داری؟

من به چه کار این دنیا می آیم؟داستان زندگی من از روزی که شنیدم،یکی بود یکی نبوداینگونه نوشته شدکه همیشه باشم و یکی نباشد،خدایم ،گله دارم،گله دارم

/ 76 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریاد بی جواب

خدایا نیاز به زمین لرزه نیست این دلهای شکسته به یک آهی می لرزد.[ناراحت]

فریاد بی جواب

سلام عزیزم ممنون که توی این مدتی که نبودم همیشه بیادم بودی آرزو میکنم خدا هم همیشه بیادت باشه.ممنون از همه ی مهربونیات.در اسرع وقت اپ میکنم عزیزم[گل]

بهراد...@

نه از تو نه از زمانه نه از زمین که من از دست خودم خسته ام! از این ذهن پریشانم از این حس درد آلودم از این هذیان های گاه و بیگاه از این روح سردرگم چرا بی راهه بروم؟ من از دست خودم خسته ام…

محمد صدیق دیدار احمدی

هیچ وقت " بی خداحافظ " کسی را ترک نکن.. نمی دانی.. چه درد بدی است پیر شدن در خم کوچه های " بی خداحافظ "!!

محمد صدیق دیدار احمدی

بغض دارم ... نه ! بغضی داشتم که ترکید.. ... اما هر چقدر گونه هایم را لمس می کنم خبری از تر شدن نیست.. می خواهم چشم هایم را طلاق بدهم اجاقشان کور شده!!

محمد صدیق دیدار احمدی

بیا بنشینیم و با هم یک فنجان چای بخوریم در آرامشی تصنعی تو دروغ بگو من لبخند می زنم تو فکر کن باور کرده ام من... . . هه...!!! چه حماقت دردناکی !!!

hadis

واقعا سخته.....خدا واسه هیچ کسی نخواد....[گریه]

هیچکی

سلام .نوشته عالی انتخاب کردی واسه نوشتن .به ارزوی موفقیتت .

ALONE

بمیرم. خیلی سخته.