بیایم دوست بداریم

 

 

دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا،

  دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را…

  این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی!

  باید آدمش پیدا شود! باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد! سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند!


 فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی با خودت بِکشی‌اش… شروع می‌کنی به خرج کردنشان! توی میهمانی اگر نگاهت کرد اگر نگاهش را دوست داشتی

 توی رقص اگر پا‌به‌پایت آمد اگر هوایت را داشت اگر با تو ترانه را به صدای بلند خواند، توی جلسه اگر حرفی را گفت که حرف تو بود اگر استدلالی کرد که تکانت داد، در سفر اگر شوخ و شنگ بود اگر مدام به خنده‌ات انداخت و اگر منظره‌های قشنگ را نشانت داد


 برای یکی یک دوستت دارم خرج می‌کنی برا ی یکی یک دلم برایت تنگ می‌شود خرج می‌کنی! یک چقدر زیبایی یک با من می‌مانی؟ بعد می‌بینی آدم‌ها فاصله می‌گیرند متهمت می‌کنند به هیزی… به مخ‌زدن به اعتماد آدم‌ها!

 سواستفاده کردن به پیری و معرکه‌گیری… اما بگذار به سن تو برسند! بگذار صندوقچه‌شان لبریز شود آن‌‌وقت حال امروز تو را می‌فهمند بدون این‌که تو را به یاد بیاورند

 


 غریب است دوست داشتن.

 و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن...

 وقتی می‌دانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد ...

 و نفس‌ها و صدا و نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده؛ به بازیش می‌گیریم هر چه او عاشق‌تر، ما سرخوش‌تر، هر چه او دل نازک‌تر، ما بی رحم ‌تر.

 تقصیر از ما نیست؛

 تمامیِ قصه هایِ عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شده‌اند

 

/ 64 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
taha

بـی احـســاس تـرین فــرد روی زمـیــن مـیـشـوم وقـتـی . . . تـفـریـحـت مـیـشـود بـازی گـرفـتـن قـلــب بـی گــنـاه مـن ! مـیـگـذارم کـنـار دوســتـت دارم هـایــم را . . . تـا نـاتـمــام بـمـانـد پـازل عـشـقـی کــه سـنـگ بـَنـایـــش دروغ بـــود ! "

..تنها..

مردم اما شدم فاحــشه ی دست روزگار… دنــیا تجــاوز مـیکـنــد .. عـشـق تـجـاوز مـیـکـنـد .. بـــدبخـتـــی تجـــاوز میکــنــد .. زندگی تجـــــاوز مــیــکنـنــد .. هرکس به هر صورتی دارد تجـــــاوز مــیکــنـــد .. و مـن حامـله ی فـرزنــدی هــســتـــم بــه نـام عقــــــــده! بــتـــــرسیـــــد از روزی کـــه فـــرزنــــــدم بـــه دنـــیـــا بـیـــایــــــد ….

taha

چه غم انگیز است سرنوشت ماهی قرمز کوچک به هوای یافتن عشقش به دریا زد و دردیده شد توسط کوسه ها …

بهار

حضور بعضی آدم ها درست شبیه دانه ی انگور است ... ماندنشان اگر چه برای مدتی ست اما سرنوشت آدمی را به مستی میکشاند . . .

بهار

وای چه آپ قشنگی بود...واقعا هم این کلمات خیلی با ارزش هستن و عشق خیلی قشنگه حیفه الکی و برا کسایی که لایق نیستن خرج شون کنیم و ارزش شونو بیاریم پایین...

..تنها..

کنار من که هستی زمان هم دستپاجه می شود عقربه ها دو تا یکی میپرند اما همین که می روی… تاوان دست پاچگی های ساعت را هم من باید من بدهم جانم را می گیرند… ثانیه های بی تو…

..تنها..

کاش میشد که در این قرن عجیب.. همه بودند به خوش بویی سیب.. سیب یعنی که تو زیبا هستی.. تو رباینده ی دلها هستی.. سیب یعنی اثر بوسه ای ناز.. روی لب های ترک دار نیاز.. سیب یک واژه ی تو خالی نیست.. پرحرف است گل قالی نیست..!!

..تنها..

سلام بر شما ایقدر متنهای شما زیباست که برای تشکر کلمه مورد نظرم را پیدا نمی کنم ..موفقیت شما آرزوی من است[گل] ﺣـﺲ ﻣـﯽ ﮐـﻨـﻢ ﮔـــﻢ ﺷـﺪﻩ ﺍﻡ . . ﺍﻣـﺎ ﺗـﻠﺦ ﺗـﺮ ﺍﯾـﻨـﮑـﻪ ﮐـﺴـﯽ ﺩﻧـﺒـﺎﻟـﻢ ﻫـﻢ ﻧـﻤـﯽ ﮔـﺮﺩﺩ !!!

حس خوب

وقتــ‗__‗ــی گیــ‗__‗ــج میشــ‗__‗ــدم بـه کلــ‗__‗ــمات پنــ‗__‗ــاه میبــ‗__‗ــردم امــ‗__‗ــان از امــ‗__‗ــروز کــ‗__‗ــه کلمــ‗__‗ــات خودشــ‗__‗ــان هم گیــ‗_‗ــج شــ‗__‗ــده اند ....!